Osztályok

Elemi osztályaink

0. A

Tanító: Kádár Réka Katalin

Bakos Ádám Márk
Balázs Áron Tamás
Bán Árpád Eduárd
Chesovan Tünde Beatrix
Csegezi Erik
Csucsai Gagesch Milán
Deák Küne Helga
Dáné Eszter
Erchedi Dominik Attila
Erdély-Bartha Orsolya
Erős Abigél
Fuchs Adrienn
Gogiltan Ana-Irma
Kerekes Emma
Kolcsár Balázs
Kolcsár Bence
Kovács Noémi
Misiac Zorán
Nagy Tímea Andreea
Nagy-Wolf Péter
Sipos Anita Izabella
Varga-Mihai Szilamér Félix
Vatamaniuc-Bartha Bence
Zakariás Tamás

0. B

Tanító: Korábián Krisztina

Butyka Anita Hajnalka
Damian Andra
Domokos Erik Daniel
Dumitroff Márk
Fehér Melissza Krisztina
Fodor Szabolcs Zoltán
Főldi Alexandra Dóra
Jakab Nándor
Kiss Andor
Kovács Nimród Zalán
Kövendi Tamás
Lazsádi Adrienn
Lukács Ádám Hunor
Miklos Milán Dániel
Ötvös Emma
Páll Árpád Roland
Pásztor Áron
Pásztor Kristóf Károly
Péntek Dorka
Stanca Maria Rebeka

1. A

Tanító: Molnár Zoltán József

Balázs Enikő Júlia
Bikali Andrea
Cadar-Szabó Etelka Veronika
Fogarasi-Szép Ákos
Gál Csanád
Gergely Mátyás
Jakab Medvessi Zelma
Jakab Nóra
Iuhos Boglárka Renáta
Kádár Márk
Kálmán-Pali Sára
Kaltenbacher Peter
Kovács Benedek
Kovács Zsuzsa
Kovács Lóránd Krisztián
Lokodi Balázs
Magyari Kamilla
Papp Lilla-Ildikó
Pócsai Júlia
Rebrean George Ioan Viorel
Szabó Anna Tímea
Szabó Timothy
Szentandrási Csongor
Sztranyiczki Ádám
Váczi Áron

1. B

Tanítónő: Both Anna-Mária

Ballok Nóra Izabella
Bányai Erik Krisztián
Bíró Ádám
Bota Gabriella-Vera
Cineghe Richárd Dániel
Fabian István Krisztián
Gombos Nóra
Grim Oliver Robert
Karczag Péter
Kelemen Csongor
Kovacs Erik Alexandru
Kun Zalán
Nagy Eszter
Szabó Rita Adrienn
Szalai Ivett Szofia
Szántó Erik-Levente
Tóth Ákos-Attila
Udvar Barbara-Vanessa
Valassina Milla

1. C

Tanítónő: Chinda-Jakab Melinda

Bálint Kevin
Fodor Erik Ioan
Fuchs Abigél
Iakab Melinda
Keresztúri Hunor Levente
Kosztin Zalan
Kozma Kristóf
Nagy Hunor
Nagy Kriszta Zsófia
Pásztor András Gáspár
Pápai Gellért Dávid
Péter Dorka Petra
Sajgó Alpár
Sinoai Mátyás
Sipos Anna
Tamás Beatrix Melinda
Todea-Pakó Dániel
Vincze Eszter
Zelenka Petra

2

Tanítónő: Szakács Katalin

Aszalos Karolina Tímea
Bara Márk Artur
Both - Tamás Kristóf
Cziriák Tamás Árpád
Dolha - Kerekes Erin Kata
Fazakas Anett Emma
Jánosi Hunor
Lőrincz Noémi Ágota
Magyarosi Izabella Csilla
Man Efrain
Mleșniță Ana Sava
Nagy Robert Cristian
Nagy-Lőrincz József
Ötvös Roland
Papp Dalma Réka
Raduly Andrea Bianka
Rázmán Richárd Levente
Szabó Bíborka
Szegedi Róbert
Takács Tímea
Újváry Márk Róbert

3. A

Tanítónő: Laczkó Erzsébet

Balázs Károly Ákos
Buzogány Péter
Cseme-Lőrincz Zenta
Czala Erik Gyula
Dóczy-Borbáth Ráhel
Fehér Mátyás
Ferenczy Panna Tinka
Fodor Maria Krisztina
Găzdac Flora Antonia
Gergely Soma
Hărsan-Farr Mira
Hathazi Kriszta
Herman-Szabo Dalma
Kötő Balázs
Kovacs Judit
Kovacs-Pistuka Ádám
Máté Aba Hunor
Nagy Wolf Daniel
Ütö Dóra Adrien
Petrov Eszter Petra
Pócsai Dorka
Poszet Flóra
Szabo Emese Beatrix
Szentgyörgyi Tamás

3. B

Tanítónő: Görög Zsuzsa

Balla Vivien
Bányai Boglárka Andrea
Butean Denisa Loredana
Boros Gyöngyike
Chesovan Márk Sándor
Kádár Ervin
Kaló Eszter
Kaltenbacher András
Keresztes Edina
Kiss-Lőrincz Áron
Köllő Kinga Tímea
Kovács Árpád Denis
László Krisztina Éva
Mărginean-Egri Gergő
Nagy Attila
Nagy Zsanett Hajnalka
Nagy-Lőrincz Mónika
Péter-Piroska-Szabó Szilárd
Pócsai Panna
Sipos Gedeon
Szabó Tamás
Tulogdi Krisztian Attila
Udvar Achilles Robert
Váczi Hunor
Vámosi Emma
Varga Tibor Eduard

4

Tanítónő: Apa-Herdlicska Kinga-Adrienn

Ábrahám Miklos
Albert-Kedves Orsolya
Bagoly Rebeka-Csilla
Ghevald Orsolya
Gyurka Ervin
Jakab-Ferkő Dávid
Király Melinda-Alina
Kovács Ábel
László Helén
Madarász-Kovacs András-Zoltán
Man Manassé
Márton Eduárd
Nagy Krisztina
Pop Krisztina
Rus David
Sandor David-Noah
Soós Nimród Ádám
Szabó Alexandra-Ilona
Sztranyiczki Dávid
Sztranyiczki Dóra
Tőkés Dávid
Tőkés Lilla
Tuță Andrea- Gabriella
Varró Dávid

Gimnáziumi osztályaink

5

Osztályfőnök: Papp Hunor

Ábrahám Áron-Gergely
Ács Boglárka
Balázs Dávid
Bán Éva-Viktória
Barna Norbert
Bihari Gergő
Czirják Gergő-Mátyás
Farkas Viktória Anabella
Gál Janka
Hoka Hermina-Krisztina
Kalló-Peti-Ferkő Viktor
Kálmán-Pali Nóra
Kozma Júlia
Lukács Mátyás-Ágoston
Misiac Ingrid
Német Botond
Németh Bianka-Petra
Petyár Zsolt
Popa Ágnes
Rostás Amália-Paula
Rostás-Péter Fanni
Sajgó Rita
Salak Tamás
Szabadi Vilmos
Szabadi Zsófia
Szabó Csanád-Szilárd
Szabó Réka
Takács Dávid
Tokos Helga-Noémi
Varga Emese-Mária

6

Osztályfőnök: Nagy Anna

Andrási Orsolya
Balázs Blanka-Margit
Ballai Bence
Deák Hanna
Domokos Hunor
Fehér Tamás
Gecse-Borgovan Egon-Christian
Ghevald Dorottya
Gorbai Tamás
Hegedüs Mátyás
Herman-Szabó Péter
Ilutiu Dora-Ștefania
Jakab Medvéssi Eszter
Katona Noémi
Katona Teodóra
Kiss Bence-Sámuel
Kovács Dóra-Brigitta
Kovács Tibor
Kun Brigitta-Boglárka
László Rózsa
Mészáros Eszter
Mikuláj-Gyulai Zoltán
Naphegyi Gergely-Béla
Osváth Ilona-Gréta
Palotai Eszter
Poszet Kristóf
Radó Rebeka
Szentandrási Réka
Újvárosi Zsolt-Attila
Váradi Bella
Varró Henrietta

7

Osztályfőnök: Jakab Antal

Albert-Kedves Boglárka
Bakos Norbert-László
Boné Ilán
Dezső Tamás-Zalán
Esztegár Dávid
Forray Dominik
Gergely Gábor Balázs
Hârșan-Farr Alia
Jakab Andrea
Jaskó Dániel András
Kanizsay Áron
Kutos Dániel Szabolcs
László Gabriella-Debora
Lukács Egon-Sebestyén
Máthé Orsolya
Mátyás Botond Ákos
Mihály László
Nyágúj Balázs Krisztián
Onódi Roland Richard
Péter Brezovsky Tamás
Portik Róbert
Rostás Miklós-Dániel
Sándor Orsolya Kriszta Viktória
Szabó Abigél
Szallós Szandra
Szántai Hanna Panna
Székely Szilvia Petra
Szilágyi Márk
Vajas Orsolya
Vígh Ervin Nándor

8

Osztályfőnök: Antal Orsolya

Batiz Aletta-Dorottya
Biró Mátyás
Burkhardt Balázs
Gergely Nóra
Imre Szilárd-Zsigmond
Iuhos Andrea
Koncz-Münich Ákos
Kőszegi-Zoltay Réka
Kötő Eszter
Lázár Benedek
Madarász-Kovács Tamás-Zalán
Módi Bernadette
Orban Botond-László
Papp Nándor-Zsolt
Papp Rebeka-Maria
Pescar Sebastian- Daniel
Szabó Noémi-Timea
Szakács Anna-Sára
Szasz Zita-Boglárka
Székely Szandra-Bernadett
Szigeti András
Szilágyi Márton-Róbert
Szobo Csaba
Sztranyiczki Boglárka
Téglás Réka-Anna
Timis-Balazsi Hanna-Flóra
Váradi Ákos
Varga Csaba-Zoltán
Veress Lilla-Ilona
Zilahy-Ári Sámuel

Líceumi osztályaink

9. A

Osztályfőnök: Dózsa Izabella

Albert Kinga
Ács Ágota
Balázs Hanna-Imola
Forna Alíz-Greta
Gerasimovici Nándor
Gorbai Zsófia
Hajos Tímea- Noémi
Harasztosi Tímea - Kinga
Horváth Arabella- Barbara
Horváth Krisztina
Imre Rebecca
Irsai-Illes Soma-Zsolt
Kis-Kalló Ákos
Kolcsár Tamás
Kovács Zoltán
Kövesdi Krisztina-Melissa
Lup Alpár-Gábor
Nagy Anita - Noémi
Nemes Kriszta-Noella
Orosz Anita- Kriszta
Serbán Orsolya-Ilona
Simon Zsuzsanna
Strasser Andrea
Szakács-Korom Kriszta-Blanka
Szántó Sára
Török-Mihoc Henrietta
Varga Alexia
Váradi Kámea

9. B

Osztályfőnök: Geváld Júlia

Bartha Gergely
Báthory Beatrice
Buzogány Apor-Botond
Debreczeni Gabriella-Júlia
Erdődi Mátyás
Gábos Szöverdi Dávid
Gergely Piroska-Rozsika
Harasztosi Csaba-Árpád
Hatházi Zoltán-Erwin
Kádár Nándor
Kötő Nóra
Kun Dávid
Kun Márk-Roland
Kun Péter-András
Márton Dóra-Eszter
Mikó Henrietta
Nemes Dávid
Rostás Hunor
Simon Andrea-Linda
Soós Loránd
Szakács Apor-Tamás
Szallos-Kis Flora
Székely-Bencedi Botond
Székely László-Tamás
Szöke Antonia
Tóth Szilvia-Anita
Varga-Mihai Adrienn
Zsigmond Sára

9. C

Osztályfőnök: Kovács Zita

Antal Timea
Balogh Denissza
Boncz Cristina
Cziriák Szidonia-Rebeka
Egry Timea
Fazakas-Kis-Ferko Anita
Filep Eszter-Timea
Halász Hunor-Béla
Halmágyi Eszter
Halmi Zsanett-Eliza
Horváth László-Ferenc
Iánosi Csilla
Iuhos Julia-Noemi
Jakab Péter-Benedek
Jancsik Endre
Kallo-Bancsi Dániel
Kocsis Kinga-Klára
Kovács Tamara-Aliz
Kun Botond
Laszlo Hanna
Lorincz Akos-David
Olah Lorand-János
Pal David-István
Pap Norbert-Dávid
Pischler Erik-Ádám
Policsek Roland
Simon Emőke
Sűkősd Robert-Levente
Szőcs Leó

10. A

Osztályfőnök: Kötő Andrea

Benedek Rákhel
Bogdándi Anna
Both Bence
Czilika Nóra
Dénes Dávid
Dézsi Ákos
Ferenczi Johanna
Gál Brigitta Nóra
Gál Zita
Gáll Hunor
Gergely Edina
Haibuc Kitty
Juhos Andrea
Kelemen Zsófia
Kolcsár-Minya Dávid
Koszorus Ilka
Liczkai Dávid
Mányoki Kántor Berta
Máté Dávid Márk
Nagy Ágota
Palocsay Izabella
Radó Áron
Rázmán Orsolya
Rozsnyai Kristóf
Rus Mara
Sipos Emőke
Szallos Noémi
Szántai Kristóf
Szász Bulcsú
Varga Bancsi Sarolta
Zágoni Szabó Ákos

10. B

Osztályfőnök: Fehér Judit

Ambrus-Ferencz Brigitta
Ballok Dávid
Bárdos Anna
Gregus-Fóris Gergő
Gyurka Krisztián
Jakab Zsolt
Kovács-Barcsai Zsanett
Magó Vivien
Makkai Dávid
Marton Szabolcs
Müller Tibor
Nagy Brigitta
Papp Naomi
Pásztor Aliz
Sütő Norbert
Szabó Ábel
Székely Melinda
Szélyes Nóra
Tamás Zsolt
Toth Koppány
Vörös Ádám
Vincze-Jancsi Péter

10. C

Osztályfőnök: Pocsai Sándor

Balázs Alpár
Bilaniuc Horváth Krisztián Benjámin
Bőjthe Soma
Bota Sándor Róbert
Czinege Tamás
Csiszér Csongor
Dénes Mária
Dezső Vivien
Dolha Mercédesz Brigitta
Forrai Lea Boglárka
Gergely Attila Levente
Halász Andrea Júlia
Hunyadi Eduárd Sándor
László Richárd
Madaras Lidia
Mátyás Zsófia Tünde
Pécsi Mikolt
Péntek Julianna
Pop Debora Bettina
Sallai Eszter
Simon Edvárd
Szatmári Margit Anna
Szabo Sándor István
Ungár Laura Rebeka
Vonó Harold

11. A

Osztályfőnök: Kállay Enikő

Albert Eszter
Albert Yvette-Viktória
Bozsoki Erik-Róbert
Diószegi Cristina-Angyalka
Ecsedy-Baumann Hanna
Friederi Evelyne
Geréb Csenge-Ráhel
Juhos Noémi
Kardalus Johanna
Kilin Tatiana-Beatrice
Kiss Boróka
Kovács Attila-József
Lambing Ármin-István
László Ákos
Lovász Renáta
Lupescu Zsófia-Kata
Mitu Maximilian
Nagy-Ecsedi Helga-Enikő
Nagy Johanna
Naphegyi Anna-Orsolya
Papp Maya-Ingrid
Portik Tímea
Szabó Dalma
Szallos Andrea
Szántó-Geltsch Bertold
Szász-Jankó Dávid
Székely Balázs
Török Boglárka
Vagyas Emőke
Vincze-Jancsi Réka
Zilahi Viola

11. B

Osztályfőnök: Farkas Melinda

Albert Hardi
Antal Szilvia
Dávid Anna
Fogarasi András
Horváth Eszter
Jakab Emese
Kiss Szabolcs
Kovács Vivien
Macalik Borbála
Manases Zoltán
Máthé Szabolcs
Mátyás Áron
Nagy Ibolya
Nagy Tamás
Nitu-Mányoki Dániel
Papp Kinga
Pustan Daniel
Sándor Zsófia
Simon Zolátn
Szakács Barna
Székely Gergő
Szentgyorgyi Anna
Tokaji Csaba
Tonk Boglárka
Toth Rudolf
Ujvári Rhona
Veress Carissa

11. C

Osztályfőnök: Rokaly Réka

Albert Mária Eszter
Albert Zsófia Sarolta
Balla Kató
Bikali Róbert
Boldizsár Edina
Bruck Ottó Roland
Csiki Gergő
Felházi Klára
Fodor Erika
Fodor Péter
Gál-Jankó Barbara
Gergely Tamás
Horváth Kriszta
Hunyadi Ingrid Kincső
Kenderesi Attila
Kondrát Hanna
Lapadean Izabella
Lénárd Janice
Marinka Izabell
Máté Apor
Mikó Lőrinc
Mózes Edmond
Nagy Hunor
Ruzsa-Pista Heléna
Sâncrăian Gabriella
Péczi Péter
Tárkányi Tamás
Vajas Zsófia

12. A

Osztályfőnök: Szabadi Ildikó

Antal Brigitta
Ballai Álmos
Balázs Renáta
Bányai Szónia
Bede Imola
Boros Emőke
Csüdöm Henrietta
Érsek Evelin
Ferencz Ádám
Filep-Rudamas Vahid
Halászy Kamilla
Horváth Anetta
Horváth Márton
Jakab Andrea
Ilniczky Tekla
Kerekes Ákos
Koszorús Áron
Mihály Edina
Rus-Dunkler Sára
Salak Tímea
Sándor Loránd
Szabó Annabella
Szabó Oszkár Farkas
Szász Alpár
Szatmári Alíz
Szántó Dénes
Tárkányi Eszter
Tasnádi Nóra
Tîrnăvean Annamária
Váradi Tímea

12. B

Osztályfőnök: Bárdos László

Agopcsa Eva-Elisabet
Csete Elisabeta-Noémi
Fehérvári Zsolt
Jánosi Lorant-Andras
Jaskó Ervin-Roland
Jenei Brigitta-Deborah
Kovács Edgár-Vilmos
Kundi Erzsébet-Ilona
Nagy Edina-Csilla
Nagy Timea
Németi Krisztina-Edina
Sipos Margit
Szabo Mihaly-Valter
Szatmári Barna
Trai Róbert
Trombitas Erzsébet-Dorottya
Turos András
Velican László
Vigh Loránd-Eduárd

12. C

Osztályfőnök: Pálfy Hajnalka

Aierizer Dániel
Ambrus-Péter Kristóf
Bakos Kinga-Anna
Balla Timea-Heléna
Bántó Ingrid-Erzsébet
Bányai Erzsébet
Barta Edina-Beatrice
Bodor Dorottya-Beáta
Boros Andrea-Júlia
Bria Eva-Kinga
Cine Csilla -Julianna
Csorba Renáta-Barbara
Fodor-Pâglesan Edmond
Gazda Tímea-Laura
Győri Beatrix-Johannav Hajós Tímea
Inczefi Johanna Brigitta
Liczkai Noémi
Makkai József-Dániel
Nagy Hellena-Júlia
Páll Tamás
Soós Melinda
Szabó Evelin-Cristina
Szakács Júlia
Szász-Zsiga Aliz-Alexandra
Szenes Márta-Gyöngyi
Tegher Dóra-Edina
Tehei Ioana Magdalena
Tolnai Rege-Réka
Tóth Csenge-Hanga